O nas

      SBM Biuro Podróży

      Najstarsze biuro w mieście

      eGlobtroter.pl jest polską rodzinną firmą.

 

Istniejemy dzięki naszym Klientom i dla nich pracujemy od 1998 r. 

Naszym celem jest spełnianie wakacyjnych marzeń naszych Klientów. Nasz sukces osiągnęliśmy dzięki temu, ze konsekwentnie nastawiamy się na wyższą jakość i lepszą obsługę.

Celem nadrzędnym w naszej działalności jest osiągnięcie pełnego zadowolenia przez naszych Klientów. Co może wydawać się dziwne w dzisiejszych czasach nie reklamujemy się. 

Działamy przede wszystkim z polecenia już zadowolonych naszych Klientów.

Za pośrednictwem naszego biura możecie Państwo wyjechać na wczasy lub wycieczkę w dowolny zakątek świata nawet ten najbardziej odległy i egzotyczny jak i również odpocząć w naszym pięknym kraju czy go zwiedzić. Współpracujemy także z biurami z którymi możecie wysłać swoje  dzieci na kolonię, obóz młodzieżowy i językowy. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie naszym Klientom i Kontrahentom oraz jesteśmy pewni, że następny wyjazd z nami będzie jeszcze bardziej udany i beztroski.   

Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi touroperatorami takimi jak: Almatur, Atas,  Best Reisen , BUT, Ecco Holiday, Ecco Travel, ETI, Exim Tours, Fun Club, Nowa Itaka, Karpatia, Lekier, Oasis Tours, Orex Travel, Oskar, Sun&Fun, PBP Olsztyn, Kompas Poland, Logos tour, Tourist Polska, Mouzenidis Travel, Coral Travel, Top Touristic, Sigma Travel, Prestige Tours

Jeżeli ty też chcesz dołączyć do grupy już zadowolonych naszych klientów to oczywiście zapraszamy.

U nas kupicie również ubezpieczenie turystyczne i bilety lotnicze.